Drodzy Rodzice,

Jeżeli jesteście teraz na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej śledzicie bloga Up To Clouds. A skoro śledzicie bloga to najprawdopodobniej bardzo zależy wam na tym, aby wychować swoje dziecko na wspaniałego, mądrego człowieka. Każdy oddany rodzic dobrze wie, że dzieci pochłaniają praktycznie każdą chwilę i wszystko kręci się wokół nich.
Ale nam też od życia coś się należy, drodzy Rodzice! Przy trybie: praca, dom, dziecko/ dzieci ciężko znaleźć czas i siły na bardziej wyszukane rozrywki, ale dwie godzinki w weekendowy wieczór na obejrzenie dobrego filmu chyba każdy znajdzie.

Dzisiaj polecamy wam filmy na jesienne wieczory, które spodobają się zarówno Paniom, jak i Panom.

 

SŁODKICH SNÓW
(Tytuł oryginalny: Mientras duermes)

Thriller psychologiczny, który okazał się jednym z najwyżej ocenianych filmów hiszpańskich w 2011 roku. Świetna fabuła, doskonała gra aktorska i napięcie trzymające od początku do końca.

THE HIDDEN FACE
(Tytuł oryginalny: La cara oculta)

A my się pytamy: jak ktoś wpadł na taki pomysłowy scenariusz? Film ogląda się z zapartym tchem. Bardzo dobry thriller produkcji hiszpańsko-kolumbijskiej.

CELA 211
(Tytuł oryginalny: Celda 211)

Kolejny mistrzowski thriller hiszpański. Każdy z widzów, niezależnie od gustu, dostrzeże w tym filmie coś, co go zainteresuje. "Cela 211" to dobre kino, z ciekawą akcją oraz rewelacyjną grą aktorską.

TRUP
(Tytuł oryginalny: El cuerpo)

Tytuł jest dosyć drastyczny, za to fabuła bardzo dopracowana, a zakończenie zaskakujące. Dołączamy go do listy jednych z najlepszych thrillerów hiszpańskich.

DZIKIE HISTORIE
(Tytuł oryginalny: Relatos salvajes)

Fantastyczna czarna komedia produkcji argentyńsko-hiszpańskiej. Film jest genialny, gdyż wywołuje oburzenie i niesmak.

DOM Z PIASKU I MGŁY
(Tytuł oryginalny: House of Sand and Fog)

Amerykański dramat psychologiczny, który prowadzi do przemyśleń po skończonym seansie. Film nakręcony w 2003 roku na podstawie powieści Andre Dubus III. Kino, które ma coś do powiedzenia, a nie tylko do pokazania.