Żyjemy w XXI wieku, w erze technologii, różnorodności i nowych pomysłów, w społeczeństwie, które posiada szeroką wiedzę. Czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy skazani na bezustanny rozwój i poznawanie nowych rozwiązań.

Praca zawodowa to jeden z ważniejszych aspektów życia nowoczesnego człowieka. Poszerzanie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji wpisane jest w naszą codzienność. Inwestowanie w samego siebie jest rzeczą dość powszechną.

Bez względu na to, czy pracujesz dla kogoś, czy też na „własny rachunek”:
JAK NAZYWA SIĘ FIRMA, KTÓRA MA DLA CIEBIE NAJWIĘKSZĄ WARTOŚĆ
I JEDNOCZEŚNIE ZNAJDUJE SIĘ W TWOICH RĘKACH? 
TA FIRMA TO PROJEKT O NAZWIE „RODZINA

Czy poświęcasz swojej rodzinie tyle samo czasu, co pracy? Czy rozwijasz się jako rodzic? Czy przywiązujesz wagę do polepszania relacji rodzinnych?
 
Większość rodziców stawia na naturalną przemijalność każdego dnia. Dziecko przecież się wychowa…
 
Zdrowe podejście do wychowywania dzieci nie opiera się na trudnej filozofii. Można wręcz powiedzieć, że opiera się na rzeczach oczywistych. Tylko że te oczywistości gdzieś nam często umykają.
 
Dostęp do cennej wiedzy jest w obecnych czasach tak łatwy, że aż szkoda nie skorzystać. Książki, poradniki, magazyny naukowe oraz Internet oferują wiele ciekawych wskazówek dla rodziców. I nie są to jedynie publikacje dotyczące problematycznych aspektów rodzicielstwa. Coraz więcej uwagi poświęca się pozytywnym formom i metodom mającym na celu umacnianie dziecka jako człowieka, kształtowanie jego podejścia do życia, wzmacnianie wewnętrznej motywacji i wiary we własne siły, a także zaszczepianie w nim optymizmu oraz radości.
 
Rodzicu, nie przegap dzieciństwa swojego dziecka, zatrzymaj się na chwilę i zrób coś wyjątkowego dla siebie oraz dla swojej Rodziny. Drzemie w Tobie ogromny potencjał. Jesteś wspaniałym rodzicem, ale jeśli czasami w to wątpisz, pozwól, by ktoś pomógł Ci odnaleźć inspirację – masz przecież w sobie tyle zasobów!

logotyp ze stroną

Wszystkich rodziców bardzo zachęcamy do wzięcia udziału w wyjątkowym warsztacie on-line „Dokąd leci ten samolot?”. Kurs rozpocznie się 20 kwietnia i będzie trwał sześć tygodni – z nieograniczonym czasowo i terytorialnie dostępem do materiałów. Podczas cyklicznych spotkań uczestnikom będzie towarzyszył coach. Szkoda by było nie skorzystać z tak ciekawej oferty, szczególnie biorąc pod uwagę atrakcyjność merytoryczną oraz cenową warsztatu: jedyne 37 złotych!

COACHING POMAGA POLEPSZYĆ JAKOŚĆ ŻYCIA

SPRÓBUJ! SPODOBA CI SIĘ!

Happy kids playing with vintage wooden airplane outdoors. Portrait of children against summer sky background. Travel and freedom concept. Retro toned