Z kim będziesz współpracować?

Monika Marciniak portrait

Miłośniczka podróżowania i kultury hiszpańskiej. Absolwentka Szkoły Dyplomacji w Madrycie. Obserwatorka życia w różnych kulturach świata. Z wielu zainteresowań najbardziej fascynuje ją psychologia i coaching. Mama cudownego Tymka, który jest dzieckiem niebanalnym. Największą satysfakcję przynosi jej uskrzydlanie innych.

Monika Marciniak

Statystyki na blogu

Statystyki z bloga

Grupa odbiorców

Statystyki z bloga

Statystyki na facebook'u

Przykładowe publikacje postów

Statystyki z bloga

Formy współpracy

Webinarium

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium, które daje możliwość spotkania z setkami, a nawet tysiącami odbiorców. Celem organizowanych przez nas spotkań on-line jest przekazywanie cennej wiedzy rodzicom oraz pedagogom. Z chęcią podejmujemy tematy, które promują wszystko co ma z wiązek z motywowaniem i uskrzydlaniem dzieci. Webinarium to narzędzie umożliwiające lokowanie produktu.

Statystyki z bloga Statystyki z bloga

Artykuł

W zależności od potrzeb reklamodawcy promujemy produkt/usługę/wydarzenie w sposób subtelny (na przykład robiąc wzmiankę w treści artykułu) lub bardzo widoczny (dedykując jemu cały wpis). Przyjmujemy teksty gotowe do publikacji lub piszemy je sami. Rodzice i pedagodzy znajdują u nas inspirację.

Statystyki z bloga Statystyki z bloga

Baner

Banery reklamowe zamieszczamy na stronie startowej oraz wewnątrz artykułów. Proponujemy następujące formaty banerów:

Statystyki z bloga Statystyki z bloga Statystyki z bloga

Social Media

Naszym głównym kanałem komunikacji w Social Media jest Facebook. Prowadzimy w imieniu reklamodawcy konkursy i akcje reklamowe.

Newsletter

Na życzenie reklamodawcy rozsyłamy do naszych czytelników maile z informacją o promocjach i ciekawych wydarzeniach.