Wytrzymałe hale i namioty od producenta

Wytrzymałe hale i namioty od producenta

Największą barierą dla tego, by namioty halowe stały się prawdziwym hitem rynkowym i rozpowszechniły się totalnie, jest tak naprawdę ich nazwa. Namioty halowe wydają nam się być bowiem czymś nie do końca bezpiecznym i solidnym, ponieważ namioty, z jakimi zwykle mamy do czynienia, to konstrukcje miękkie, wykorzystywane głównie przy biwakowaniu. W praktyce namioty halowe od producenta są bardzo bezpieczne i wytrzymałe.

Hale namiotowe z aluminium

Jeśli potrzebujemy taniego zadaszenia na szybko, warto wybrać namiot halowy wykonany z aluminium. Jest to prosta i lekka konstrukcja, którą można postawić nawet samodzielnie, a potem szybko wydłużać lub skracać w miarę potrzeb. Producent hal namiotowych tego typu będzie jednak zawsze zalecał korzystanie z fachowej pomocy przy montażu.

Nie jest to na pewno niezbędne, ale jest wskazane, ponieważ gwarantuje to pełne bezpieczeństwo. Producent namiotów halowych tego typu to najczęściej partner organizatorów letnich imprez, w tym wesel.

Namioty wykonane ze stali

Producent hali namiotowej zaoferuje nam namioty stalowe, kiedy potrzebujemy większej wytrzymałości lub kiedy liczymy się trudnymi warunkami atmosferycznymi, na przykład dużymi opadami śniegu. Takie namioty często pełnią rolę sezonowych magazynów, na przykład w rolnictwie, gdzie rolnicy potrzebuje miejsca na przechowywanie produktów rolnych przez okres od kilku tygodni do maksymalnie kilku miesięcy, a nie chcą tworzyć żadnych stałych struktur.

Takie namioty są trochę droższe i wymagają profesjonalnej ekipy montażowej, ale na pewno nie są drogie w porównaniu z innymi rozwiązaniami i do tego można je potem bardzo łatwo zdemontować.